
Гвозд покрівельний 3.1х20 NAIL 25
2 026 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: ЦП-31020
+380 (67) 223-54-63
Менеджер інтернет-магазину- +380 (67) 223-54-63Представництво у м. Хмельницький
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип цвяха | Будівельний |
| Матеріал цвяха | Сталь |
| Діаметр стрижня цвяха | 3.1 мм |
| Довжина цвяха | 20 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Вага упаковки | 25 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 026 ₴/упаковка

