
Цвяхи будівельні 1.2х10 NAIL 0.1
50 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: ЦБ-12010
+380 (67) 223-54-63
Менеджер інтернет-магазину- +380 (67) 223-54-63Представництво у м. Хмельницький
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип цвяха | Будівельний |
| Матеріал цвяха | Сталь |
| Діаметр стрижня цвяха | 1.2 мм |
| Довжина цвяха | 10 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Вага упаковки | 0.1 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴/упаковка

