
Цвях будівельний 2.2х45 NAIL 25 (1 кг)
2 482 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: ЦБ-22045
+380 (67) 223-54-63
Менеджер інтернет-магазину- +380 (67) 223-54-63Представництво у м. Хмельницький
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цвях будівельний NAIL 2.2х45 DIN 1151 шліфований. Широко застосовується для кріплення частин з дерев'яних матеріалів між собою при забиванні молотком у частині деталей, що з'єднуються, в яких цвях утримується силою тертя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип цвяха | Будівельний |
| Матеріал цвяха | Сталь |
| Діаметр стрижня цвяха | 2.2 мм |
| Довжина цвяха | 45 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Вага упаковки | 25 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 482 ₴/упаковка

