
Цвях будівельний 1.6х20 NAIL (1 кг)
529 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: ЦБ-16020
+380 (67) 223-54-63
Менеджер інтернет-магазину- +380 (67) 223-54-63Представництво у м. Хмельницький
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цвях будівельний NAIL 1.6х30 DIN 1151 шліфований. Широко застосовується для кріплення частин з дерев'яних матеріалів між собою при забиванні молотком у частині деталей, що з'єднуються, в яких цвях утримується силою тертя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип цвяха | Будівельний |
| Матеріал цвяха | Сталь |
| Діаметр стрижня цвяха | 1.6 мм |
| Довжина цвяха | 20 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Вага упаковки | 5 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴/упаковка

